Napisz do nas: biuro@avsec.pl

Zatwierdzony przewoźnik drogowy

Start > Zatwierdzony przewoźnik drogowy

Avsec.pl Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę zarządzania procesem certyfikacji do uzyskania statusu Zatwierdzonego Przewoźnika Drogowego, zgodnie z postanowieniami rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) nr 2015/1998. Przedmiotem naszej oferty jest wspieranie firm na każdym etapie tego procesu, począwszy od identyfikacji potrzeb, aż po uzyskanie certyfikatu przyznanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i jego utrzymanie.

Nasze doświadczenie

Jako Zarejestrowany Agent (RA/PL/00044 – 01 i RA/PL/00044 – 02), posiadamy 16-letnie doświadczenie w implementacji rozwiązań bezpieczeństwa w transporcie lotniczym oraz prowadzeniu szkoleń stacjonarnych i e-learningowych. Nasza działalność jest wspierana przez bazę danych klientów uczestniczących w bezpiecznym łańcuchu dostaw, co potwierdza ich zgodność z wymogami ochrony lotnictwa.

Platforma Avsec Control

Nasze autorskie narzędzie informatyczne, Platforma Avsec Control, jest kluczowym elementem wspierającym zarządzanie procesami certyfikacyjnymi. Platforma umożliwia efektywne zarządzanie dokumentacją, kontrolę jakości oraz prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego.

Etapy certyfikacji

Proces certyfikacji obejmuje następujące etapy:

  1. zawarcie umowy o współpracy,
  2. seria obowiązkowych szkoleń dla pracowników (wraz ze sprawdzeniem przeszłości, które wykonuje pracodawca),
  3. złożenie wniosku do Urzędu Lotnictwa Cywilnego,
  4. opracowanie i wdrożenie Programu Ochrony,
  5. kontrole wewnętrzne i wizyta kontrolna z Urzędu Lotnictwa Cywilnego,
  6. wysłanie raportu końcowego i uzyskanie certyfikatu Zatwierdzonego Przewoźnika Drogowego.

Szczegóły usługi

Nasza oferta zawiera wsparcie na każdym etapie, od identyfikacji potrzeb, przez doradztwo regulacyjne, aż po reprezentowanie firmy w procesie certyfikacji. Dodatkowo, każdy uczestnik szkoleń otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji zgodnych z wymaganiami rozporządzenia.

Po certyfikacji

Po uzyskaniu certyfikatu, firma ma obowiązek kontynuować nadzór nad spełnianiem wymogów ochrony oraz regularne audyty wewnętrzne, co jest kluczowe dla zachowania statusu Zatwierdzonego Przewoźnika Drogowego.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twój biznes w uzyskaniu certyfikatu Zatwierdzonego Przewoźnika Drogowego.