Napisz do nas: biuro@avsec.pl

Audyty

Start > Audyty

Audyt przedcertyfikacyjny

Avsec.pl Sp z o.o. jako Zarejestrowany Agent posiada w swojej ofercie poza kontrolą bezpieczeństwa ładunków lotniczych, również zarządzanie procesem certyfikacji do uzyskania statusu Znanego Nadawcy dla producentów wysyłających swój produkt do odbiorców drogą lotniczą.

Z naszego doświadczenia wynika, że większość firm, które znają korzyści wynikające z posiadania statusu Znanego Nadawcy jest przekonana, iż wdrożenie bezpiecznego łańcucha dostaw będzie wiązało się ze znacznymi kosztami oraz utrudnieniami operacyjnymi wynikającymi z konieczności spełnienia przepisów z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego tj. bezpieczny transport drogowy, szkolenie kierowców, kontrola jakości itp. Na ogół obawy te nie są uzasadnione.

Przeprowadziliśmy większość Znanych Nadawców w Polsce przez proces certyfikacji realizowanej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i możemy stwierdzić, iż koszty związane z uzyskaniem statusu są znacznie mniejsze od korzyści wynikających ze zwolnienia ładunków lotniczych z kontroli bezpieczeństwa.

Mając powyższe na uwadze Avsec proponuję usługę w atrakcyjnej cenie, polegającą na przeprowadzeniu wstępnego audytu szacującego wszystkie wydatki wiążące się z otrzymaniem statusu Znanego Nadawcy.

W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt z p. Mileną Olejniczak: milena.olejniczak@avsec.pl