Napisz do nas: biuro@avsec.pl

Baza wiedzy

Start > Artykuły > Baza wiedzy > Konsulting w zakresie ochrony lotnictwa

Konsulting w zakresie ochrony lotnictwa

Chociaż wydaje się, że pandemia Covid-19 znacząco wstrzymała lotnictwo od 2020 r., ochrona lotnictwa nadal ma swój niekończący się cel – zapewnienie bezpiecznych podróży.

Zagrożenia dla lotnictwa w dobie pandemii

Spójrzmy prawdzie w oczy – zagrożenia dla lotnictwa nadal istnieją, w związku z czym wiele organów międzynarodowych, rządów krajowych, organizacji i niezależnych interesariuszy związanych z lotnictwem dąży do wzmocnienia i udoskonalenia zdolności w zakresie ochrony lotnictwa, zarówno na poziomie instytucjonalnym, jak i biznesowym. Ponadto stale zmieniające się przepisy, a co za tym idzie, pojawiające się wyzwania związane z zapewnieniem zgodności, wymagają ciągłych dostosowań. W związku z tym, prowadzenie odnoszącej sukcesy działalności lotniczej, lokalnie lub globalnie, wymaga odpowiedniego wsparcia.

Doświadczenie w ochronie lotnictwa

Dysponowanie odpowiednią wiedzę specjalistyczną, zwłaszcza w coraz bardziej złożonym środowisku, jakim bez wątpienia jest ochrona lotnictwa, ma kluczowe znaczenie dla biznesowego sukcesu. Avsec Cargo łączy wiedzę konsultingową i wsparcie potrzebne klientom w branży lotniczej – od operacji naziemnych do lotów, gdzie tylko niebo jest ograniczeniem. Avsec Cargo jest dobrze znane ze swojego solidnego doświadczenia w dziedzinie ochrony lotnictwa i udokumentowanych osiągnięć w tej dziedzinie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ochrony lotnictwa, czerpiąc z niszowej i specjalistycznej wiedzy AVSEC w celu zwiększenia odporności i bezpieczeństwa organizacji. Jako niezawodny i zaufany partner, Avsec Cargo konsekwentnie zapewnia wiedzę z zakresu ochrony lotnictwa, wskazówki, profesjonalne szkolenia i doradztwo w zakresie zapewniana kontroli jakości na poziomie wewnętrznym i międzynarodowym. Nasza wiedza w połączeniu z najlepszymi europejskimi profesjonalistami z szerokim zakresem kwalifikacji i doświadczeniem w zakresie ochrony, w tym specjalistami AVSEC posiadającymi certyfikaty IATA, ICAO i UE, gwarantuje udaną współpracę.

Ochrona lotnictwa cywilnego

Wzmocnione ochrony jest zawsze atutem, ale może również zwiększyć efektywność działania Twojej Organizacji, zintensyfikować relacje między współpracującymi podmiotami, tj. liniami lotniczymi, lotniskami i właściwymi władzami lotniczymi, a także zwiększyć satysfakcję Twoich klientów. Usługi, które obejmują zapewnienie zgodności oraz kontrolę jakości, audyty i testy ochrony, powinny być przeprowadzane regularnie, a przy odpowiednim wsparciu doradczym będzie to osiągalne bez nadmiernych kosztów. Rozwiązania doradcze oferowane przez Avsec Cargo są najbardziej efektywne dla naszych Klientów, potwierdzając jednocześnie spełniane standardów ochrony na najwyższym poziomie zgodności.

Konsultanci Avsec Cargo ds. ochrony lotnictwa zapewniają strategiczne doradztwo, spersonalizowane rozwiązania i pomoc w zakresie ochrony zarejestrowanym agentom, znanym nadawcom oraz innym podmiotom i operatorom lotniczym na całym świecie. Nasi Klienci cenią naszą zdolność do doboru odpowiednich rozwiązań w oparciu o najlepsze know-how w branży. Jesteśmy znani z bycia chętnymi do rozważania i wdrażania nowych pomysłów, współpracując z ekspertami w dziedzinie ochrony, którzy dopasowują, ulepszają i poszerzają zakres usług, które z dumą możemy zaoferować Klientom. Naszym głównym atutem jest zdolność do budowania niezawodnych relacji z Partnerami i Klientami, wyznającymi te same wartości, jak jakość, innowacyjność i uczciwość.

Nowe usługi Avsec Cargo

Avsec Cargo uruchomiła niedawno nową gamę usług specjalizujących się w ochronie lotnictwa. Nasze złożone rozwiązanie, nie tylko umożliwia rozłożenie skrzydeł Twojej firmy, ale także przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne wymagania dotyczące zgodności i bezproblemowe strategie wdrażania. Dzięki naszej dostosowanej do potrzeb klienta platformie internetowej Avsec Control, od teraz możesz łatwo przyjrzeć się swoim długoterminowym celom i bez wysiłku upewnić się, że Twoja dokumentacja i certyfikaty są w jednym miejscu, tak aby pomóc Ci ukończyć Twoją wielką misję.

Rezultat współpracy z Avsec Cargo: pewność, że Twój następny krok w branży lotniczej jest skoncentrowany na ochronie i efektywności, pozwalając Ci na podejmowanie dobrze zorientowanych decyzji dotyczących Twoich operacji. Z ponad 13-letnim doświadczeniem zespół Avsec Cargo opiera się na doradztwie, któremu Ty możesz zaufać.