Napisz do nas: biuro@avsec.pl

Referencje

Start > Referencje

Zapoznaj się z naszymi referencjami:

GBA Service Europe - logo

GBA Service Europe

Jako długoletni klient firmy Avsec.pl Sp. z o.o., mamy przyjemność podzielić się naszymi doświadczeniami wynikającymi ze współpracy, która […]

więcej
Ferier - logo

Ferier

Avsec Cargo to solidny i sprawdzony Partner. W 2015 r. wdrożyliśmy platformę Avsec Control do nadzoru procesów ochrony lotnictwa cywilnego.

więcej
Grom Cargo Serwis - logo

Grom Cargo Serwis

Współpracujemy z firmą Avsec Cargo od 2015r. Wdrożyliśmy platformę Avsec Control do nadzoru procesów ochrony lotnictwa cywilnego. Platforma została sprawdzona operacyjnie podczas kontroli Urzędu Lotnictwa Cywilnego, którą przeszliśmy bez stwierdzonych uchybień.

więcej
NOVACARGO Sp. z o.o. - logo

NOVACARGO Sp. z o.o.

Dzięki wdrożeniu platformy do zarządzania procesami nadzoru nad ochroną lotnictwa cywilnego możemy w prosty sposób zarządzać dokumentami i procedurami.

więcej
AMP Wieczorek - logo

AMP Wieczorek

Avsec Cargo to nasz partner biznesowy, który dostarcza rozwiązanie online – platformę Avsec Cargo.

więcej
Baltic Ground Services - logo

Baltic Ground Services

Od 2011r. współpracujemy z firmą AVSEC w zakresie szkolenia personelu oraz prowadzenia wewnętrznej kontroli zgodności z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego.

więcej
JAN DE RIJK LOGISTICS - logo

JAN DE RIJK LOGISTICS

W niniejszym liście chcielibyśmy bardzo podziękować firmie avsec.pl za profesjonalne usługi szkoleniowe. Od 2014r. korzystamy ze szkoleń w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego zarówno w trybie stacjonarnym jak i na platformie e-learningowej.

więcej
Urząd Lotnictwa Cywilnego - logo

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Niniejszym zaświadczam, że firma AVSEC Cargo Bartosz Stolarek zrealizowała w okresie lipiec-sierpień 2017r. szkolenia teoretyczno-praktyczne dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego nt. Transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną.

więcej
DO & CO Poland Sp. z o.o. - logo

DO & CO Poland Sp. z o.o.

Z firmą Avsec Cargo współpracujemy od lat i możemy ją polecić jako partnera, który dostarcza unikalne na polskim rynku rozwiązanie online.

więcej