Napisz do nas: biuro@avsec.pl

Baza wiedzy

Start > Ogólne > Baza wiedzy > Rozwiązania Avsec dla przewoźników, którzy chcą przenieść swój biznes na wyższy poziom

Rozwiązania Avsec dla przewoźników, którzy chcą przenieść swój biznes na wyższy poziom

Prezentujemy rozwiązania, jakie dostarczamy firmom transportowym za pośrednictwem naszej autorskiej platformy Avsec Control. Pozwalają one nie tylko łatwiej dopełnić wymagań prawnych stawianych przewoźnikom w zakresie bezpieczeństwa, ale także zoptymalizować procesy biznesowe i nawiązać nowe kontakty. To wszystko pozwala na zwiększenie liczby kontraktów, przychodów, a co za tym idzie przenieść swój transportowy biznes na wyższy poziom.

Szkolenia SPX – podniesienie kompetencji i wiedzy

Bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw jest kluczowe dla efektywności i wiarygodności firm transportowych. Jednym ze sposobów na zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa jest uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego potocznie zwanymi szkoleniami SPX.

Szkolenia SPX są nie tylko niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa w transporcie, ale również wymagane przez prawo. Zgodnie z międzynarodowymi regulacjami, w tym przepisami Unii Europejskiej, firmy zajmujące się transportem towarów w bezpiecznym łańcuchu dostaw muszą regularnie szkolić swoich pracowników w zakresie ochrony lotnictwa zgodnie z pkt. 11.2.3.9 rozporządzenia UE 2015/1998.

W Polsce, te wymogi prawne są odzwierciedlone w przepisach dotyczących transportu drogowego i lotniczego.

Oferowane przez nas kursy koncentrują się na najnowszych metodach ochrony ładunków, procedurach kontroli bezpieczeństwa oraz przepisach regulujących transport międzynarodowy.

Szkolenia SPX adresowane są przede wszystkim do operatorów i pracowników firm transportowych, a także do wszystkich osób zaangażowanych w procesy logistyczne. Do grupy tej należą m.in. kierowcy, a także menedżerowie i decydenci.

Realizacja szkoleń SPX przez platformę Avsec Control oferuje wiele korzyści. Po pierwsze, zapewnia dostęp do aktualnej wiedzy i najlepszych praktyk, co jest kluczowe w szybko zmieniającym się środowisku regulacyjnym. Po drugie, platforma ta oferuje elastyczne formy szkoleń w formie e-learningnu, co umożliwia dostosowanie nauki do indywidualnych potrzeb i harmonogramów uczestników. Dodatkowo, szkolenia realizowane przez Avsec Control są przygotowane przez doświadczonych i certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego ekspertów w dziedzinie ochrony lotnictwa, co gwarantuje wysoką jakość i skuteczność nauczania.

Inną istotną zaletą jest fakt, że Avsec Control oferuje pełną dokumentację i certyfikację ukończenia szkoleń, co jest niezbędne do spełnienia wymogów prawnych i regulacyjnych. Uczestnictwo w tych szkoleniach nie tylko zwiększa bezpieczeństwo ładunków i operacji transportowych, ale także buduje reputację firmy jako odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera w branży.

Usługa Parasol SPX – pełna ochrona w transporcie

Parasol SPX to innowacyjna usługa dedykowana spedytorom i firmom transportowym dostarczających cargo lotnicze. Umożliwia firmom spedycyjnym dostęp do zweryfikowanych przez Avsec  przewoźników ze statusem SPX. Natomiast firmy transportowe mogą dołączyć do bezpiecznego łańcucha dostaw ze statusem SPX sygnowanym przez Avsec i otrzymywać zlecenia  SPX od firm spedycyjnych.

Usługa Parasol SPX oferuje kompleksową ochronę ładunków w transporcie. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne dla firm, które chcą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa swoim klientom.

Usługa Parasol SPX, oferowana przez firmę Avsec, stanowi kompleksową ochronę w ramach łańcucha dostaw. Kluczowym aspektem tej usługi jest przejęcie przez Avsec pełnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo transportowanych ładunków. Dzięki temu firmy transportowe mogą skupić się na swoich podstawowych działaniach biznesowych mając pewność, że kwestie bezpieczeństwa są w rękach doświadczonych specjalistów.

Korzyści dla klientów korzystających z Usługi Parasol SPX:

Giełda transportowa SPX – platforma dla zweryfikowanych partnerów biznesowych

Kolejnym rozwiązaniem, który może wesprzeć firmy transportowe w dołączeniu do bezpiecznego łańcucha dostaw, jest Giełda Transportowa SPX. Dostępna na platformie Avsec Control umożliwia efektywne zarządzanie ładunkami i pojazdami. Firmy mogą tutaj znaleźć zlecenia i kontrahentów. Giełda ta stanowi także doskonałą platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany informacji, co jest nieocenione w dynamicznie zmieniającym się świecie logistyki.

Giełda Transportowa SPX, oferowana przez Avsec, stanowi wyjątkową platformę łączącą firmy transportowe z wiarygodnymi i sprawdzonymi kontrahentami. Dzięki rygorystycznemu procesowi weryfikacji przez Avsec, każdy uczestnik giełdy jest gwarancją najwyższych standardów oraz spełnienia obowiązujących wymogów prawnych.

Weryfikacja i zgodność z prawem:

Udział w giełdzie a rozwój biznesu:

Giełda Transportowa SPX od Avsec to nie tylko platforma do wymiany zleceń transportowych, ale także narzędzie do rozwoju biznesu, budowania silnej pozycji na rynku oraz rozszerzania działalności na nowe, bardziej wymagające segmenty rynku. Udział w giełdzie to krok w stronę przyszłości, gdzie bezpieczeństwo i solidność są kluczem do sukcesu.

 

Wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy i rozwijaj swój biznes z platformą Avsec  Control. Zapraszamy do kontaktu na adres biuro@avsec.pl.