Napisz do nas: biuro@avsec.pl

Baza wiedzy

Start > Produkty > Baza wiedzy > Giełda transportowa SPX – innowacyjne rozwiązanie dla firm spedycyjnych i przewoźników drogowych

Giełda transportowa SPX – innowacyjne rozwiązanie dla firm spedycyjnych i przewoźników drogowych

Giełda transportowa SPX to nowoczesna usługa, która została stworzona z wykorzystaniem platformy Avsec Control i dedykowana jest firmom spedycyjnym oraz przewoźnikom drogowym zajmującym się przewozem cargo lotniczego. Dzięki temu rozwiązaniu, klienci otrzymują dostęp do wysokiej jakości usług transportowych, realizowanych w bezpieczny sposób w ramach łańcucha dostaw.

Dla spedytorów udostępniamy bazę danych firm transportowych, które specjalizują się w przewozie lotniczym. Dodatkowo, nasi klienci zyskują dostęp do kierowców posiadających odpowiednie kwalifikacje, w tym ważne sprawdzenie przeszłości oraz szkolenia w zakresie ochrony lotnictwa.

Dla firm przewozowych natomiast, oferujemy możliwość opisu profilu przewoźnika SPX, który jest widoczny dla spedytorów lotniczych. Ponadto, firmy te mają również możliwość wystawienia Deklaracji 6E Zarejestrowanego Agenta Avsec Cargo.

Dzięki Giełdzie transportowej SPX, zarówno firmy spedycyjne, jak i firmy przewozowe, zyskują szereg korzyści. Mogą one poszerzyć zakres swojego działania i osiągnąć wyższy poziom rozwoju biznesowego. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia nie tylko wysoką jakość usług transportowych, ale również bezpieczeństwo realizowanego transportu.